LORD

brand_logo

Domácí spotřebiče Lord jsou exkluzivní výrobky, jejichž hlavním cílem je vám co nejvíce usnadnit rutinní práce v domácnosti. V nabídce Lord tak naleznete především chladničky, sušičky či pračky s celou řadou přednastavených a úsporných programů, díky kterým skutečně ušetříte.

Vsaďte na kvalitu z Německa

Německá kvalita bez kompromisů – to jsou spotřebiče Lord vyráběné výhradně v Evropě. Kvalitním materiálem i zpracováním si je výrobce tak jistý, že na své spotřebiče poskytuje prodlouženou pětiletou záruku zdarma. Pokud hledáte spolehlivé výrobky s dlouhou životností a pouze prověřenými součástkami a materiály, porozhlédněte se právě mezi spotřebiči značky Lord.

Úsporné technologie šetří vodu, ale i elektřínu

Zajímá vás úspora vody a elektrické energie? Ať už chcete šetřit životní prostředí nebo vlastní peněženku, úsporné technologie spotřebičů Lord se vám budou zamlouvat. Pračky nabízejí jednoduché zkrácení programů pomocí funkce SpeedPerfect. Moderní sušičky se pak mohou pochlubit nízkou spotřebou elektrické energie. Chladnička taktéž vyžaduje méně elektřiny, a to i díky protinámrazové funkci NoFrost

 

Záruka 2+3 roky u spotřebičů LORD

Jelikož jsme o kvalitě značky LORD přesvědčeni, nabízíme navíc ke všem spotřebičům zdarma +36 měsíců bezplatného servisu (nad standardní záruku 2 roky). To znamená, pokud by se s Vaším novým spotřebičem něco stalo, stačí zavolat na servisní středisko a domluvit návštěvu autorizovaného technika. V době 5-ti let Vás to tak nebude stát ani korunu navíc: neplatíte náhradní díly, práci technika ani jeho dopravu k Vám.

1 položek celkem
44301974. . .o
ZDARMAZDARMA
12 396 Kč bez DPH
14 999 Kč / ks

Sušička prádla LORD T1 s tepelným čerpadlem spadá díky nízké spotřebě elektřiny do energetické třídy A++. Určitě vás potěší pětiletá záruka, která naznačuje, že jde o kvalitní...

Kód: 108053

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem