O nás

                                                                                                            

 

smartelektro 

Trochu historie 

Psal se rok 1992 a otevřeli jsme naší první prodejnu s elektronikou a domácími spotřebiči. Postupně jsme v dalších letech přidali dalších prodejeny a sortiment rozšířili o domácí potřeby a následně o vybavení pro dílnu a zahradu. V roce 2012 jsme pocítili nutnost rozšířit naší činnost o internetový prodej. Na internetový trh jsme vstoupili pod názvem SmartElektro.cz. Za krátkou dobu se nám podařilo získat velké množství zákazníků a odeslat tisíce zásilek. V roce 2018 jsme otevřeli další internetový obchod Sofashop.cz 

Naše hlavní myšlenka 

Cenově výhodný, pohodlný a hlavně bezpečný nákup pro zákazníka. Budování přátelského vztahu se zákazníkem a maximální péče o zákazníka nejen během prodeje, ale i po nákupu. Cílem je ,aby takto spokojený zákazník se k nám opět vracel 

Správnou cestou k cíli 

Při naší každodenní práci využíváme velkých zkušeností, které jsme posbírali během dlouholeté práce v oboru ať už v kamenném obchodě nebo později na našem e-shopu. Důkazem toho, že se snažíme naší práci odvádět na 100% , jsou výborné recenze našich zákazníků na serveru Heureka.cz a Zbozi.cz. 

Jak Vám dopravíme Vaše zboží

Během své činnosti jsme vytipovali ty nejspolehlivější dopravce nebo dopravce s nejšírší sítí poboček po celé ČR. Zboží Vám doručí dle Vašeho výběru DPD nebo Česká pošta, větší zásilky pak firma DHL.

Náš příspěvek k životnímu prostředí

U nás obalový materiál včetně krabic nevyhazujeme. Každý obalový materiál včetně krabic použijeme pro zabalení další zásilky. Omluvte prosím ne vždy vzhledově dobře vypadající obal nebo krabici. Ochranný obal ne vždy vypadá hezky, ale zcela plní ochrannou funkci a nás těší, že přispíváme alespoň malým dílem k ochraně naší přírody.  

 IMG_00251     IMG_04801 

 IMG_20130304_140216     IMG_07131

 

Potřebujete poradit? 

Jsme tu pro Vás PO – PÁ 9:00-16:00 hodin, na emailové adrese 9:00 až 21:00 hodin 

 

 tel. +420 733 417 010 nebo 326 991 512

email: info@smartelektro.cz