Deramax Klasik ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců

Kód: 122597
Akce
Značka: Deramax
ZDARMAZDARMA
Deramax Klasik 02
1 189 Kč / ks 983 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Kvalitní pulzní ultrazvukový odpuzovač‐plašič hlodavců a kun vyráběný v České republice. Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení, jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Deramax‐Klasik je bateriová verze odpuzovače, /pokud máte k dispozici zásuvku, doporučujeme proti kunám, nebo hlodavcům použít výkonnější přístroj Deramax‐Profi s napájením pomocí síťového zdroje/

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Využití odpuzovače‐plašiče Deramax‐Klasik:

Odpuzovač‐plašič Deramax‐Klasik slouží k ochraně prostoru, ve kterém je umístěn před hlodavci a kunami. Je tedy možné jej využít jako odpuzovač‐plašič myší, potkanů, krys, kun a lasiček.
Generuje specifické pulzy na vysokém ultrazvukovém kmitočtu, které jsou pro drobné hlodavce a kuny velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště v jiných objektech, které nejsou chráněny.
Odpuzovač‐plašič Deramax‐Klasik je vhodný především pro ochranu menších obytných, nebo komerčních prostor. Vzhledem k tomu, že přístroj škůdce nezabíjí, nedochází při jeho využití k žádnému hubení myší či kun.
 
Umístění odpuzovače Deramax-Klasik uvnitř budovy

Komfort provozu odpuzovače‐plašiče Deramax‐Klasik:

Deramax‐Klasik pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Vysoké kmitočty, z rozsahu na kterém zařízení pracuje, již člověk není schopen vnímat ani podprahově.
Současně nemá tato plašička na kuny a hlodavce žádný negativní vliv na domácí, nebo hospodářská zvířata jako jsou např. psi, kočky, koně, drůbež apod. Tento typ odpuzovače‐plašiče se běžně využívá i v prostorech s chovným ptactvem.
Výjimka: V prostoru chráněném odpuzovačem Deramax‐klasik není vhodné chovat křečky, morčata, laboratorní myši a potkany.
 
Umístění plašiče-odpuzovače Deramax-Klasik ve vnitřním prostoru

Instalace a rozsah účinnosti odpuzovače‐plašiče Deramax‐Klasik:

Instalace odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců spočívá jen v připojení napájecí 9V baterie (běžný typ) a jeho umístění do prostoru určeného k ochraně. Dále pracuje přístroj zcela automaticky a není nutné žádné nastavování.
Rozsah účinnosti tohoto odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců, je při použití ve vnitřních prostorách dle členitosti prostor až do 150m2. Při použití ve venkovních prostorách je dosah až 11metrů v úhlu cca 100stupňů.
Pozn. Díky speciální konstrukci odpuzovače je úhel záběru vyzařovaného signálu ve vzdálenosti několika metrů od přístroje rozšířený až na 180stupňů. Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců Deramax‐Klasik je možné použít ve vnitřních, i venkovních prostorách.
Zařízení je odolné vůči vlhkosti, nicméně v případě využití ve venkovních prostorách je bezpodmínečně nutné chránit přístroj před přímým vlivem deště a sněhu.
 
Kuna v motoru

Technické údaje odpuzovače‐plašiče Deramax‐Klasik:

Napájení: 9V baterie (6F22). Baterie není součástí dodávky. Jedná se o zcela běžný typ.
Doba provozu na 1baterii: až 2 roky při použití lithiové baterie, 1 rok při použití alkalické baterie, 6 měsíců při použití zinkouhlíkové baterie
Dosah ve vnitřních prostorách: dle členitosti až 150m2
Dosah ve venkovních prostorách: 11 metrů. Úhel záběru 100stupňů (180stupňů)
Okolní teplota: ‐20OC až +60OC
Rozměry: 105x60x40mm (s montážními úchyty)
Hmotnost: 0,072kg

VYROBENO V ČR!
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače a odpuzovače
Záruka: 2 roky
Barva: šedá
Umístění: Vnitřní a venkovní
Napájení: 12 VDC nebo 4x baterie AA
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 10.1.2024
Zatím naprostá spokojenost. Od chvíle co jsme plašič nainstalovali je na půdě od myší klid.
5
RP Avatar autora | 2.10.2023
Funguje spolehlivě, měli jsme obavy, že ne, ale kuny jsou pryč, skvělé!!!
5
PS Avatar autora | 18.9.2023
Nemohu sdělit, doposud jsem ho ještě nenainstaloval.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.