Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 8307 hodnocení
5
7982x
4
166x
3
37x
2
24x
1
98x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2021
Vše OK
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Oldřichu, děkujeme Vám moc za Vaši kladnou recenzi, těší nás, že vše proběhlo dle Vašich představ a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
L Avatar autora LH Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2021
Obchod v pořádku, ale zakoupený skleník Proteco 3x1,8m měl špatně nebo vůbec neočíslované díly a velice mizerný návod k sestavení. Velmi přiléhavá je první věta z manuálu - "k instalaci doporučujeme spolupráci čtyř dospělých"... (A všichni budou mít dva dny nad čím koumat) - ani kvalita dílů není bůchvíjaká - některé byly ohnuté nebo pokroucené (a to ne z dopravy) - skleník rozhodně kupovat nedoporučuji L.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2021
Rychlost dodání.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Miroslave, moc Vám děkujeme za Vaši kladnou recenzi, jsme rádi, že jste byl s námi spokojen a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 17.6.2021
- zboží přišlo nefunkční, ale obchod nepřijal odpovědnost

Zářivkové svítidlo přišlo nefunkční, zkoušeno naprosto vše, jiná zásuvka, jiná zářivka, jiný kabel, otáčení, štěrchání. Nic nepomohlo. Druhý den reklamace. Po přijetí reklamace obchodem prý vše v pořádku a funkční, proto mi nevrátí náklady na zaslání zpět! Ještě jsem byl málem osočován, jestli mi fungují zásuvky. Absolutně nekorektní a nepřípustné chování ke svým zákazníkům.
Avatar autora (Administrátor)
Vážený zákazníku, Vámi zaslané svítidlo bylo přezkoušeno v autorizovaném servisu dotyčné značky a shledáno plně funkční. Pokud neumíte svítidlo zapojit, měl jste si sjednat odbornou firmu. V žádném případě nemůžeme odpovídat za Vaše neumětelství a neodbornost. Kolegyně Vám slušně vysvětlila posudek ze servisu a případné možnosti problémů se zprovozněním svítidla. Dokonce i toto napadáte..... Jiří Borecký Smartelektro.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.6.2021
+ rychlé doručení

Objednávka dorazila v pořádku druhý den.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Petře, děkujeme Vám moc za Vaši kladnou recenzi, těší nás, že vše proběhlo dle Vašich představ a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
L Avatar autora Lubomír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.6.2021
Rychlst
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.6.2021
Dobré ceny, komunikace skvělá, při dotazu dobře poradí, rychlá dodávka zboží.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Petře, moc Vám děkujeme za Vaši kladnou recenzi, jsme rádi, že jste byl s námi spokojen a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.6.2021
+ Spokojen.

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Jane, děkujeme Vám moc za Vaši kladnou recenzi, těší nás, že vše proběhlo dle Vašich představ a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.6.2021
+ céna a rychlost doruční
+ žádná néní

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Petře, moc Vám děkujeme za Vaši kladnou recenzi, jsme rádi, že jste byl s námi spokojen a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
A Avatar autora Antonin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.6.2021
Super rychlé dodání , zboží bylo v pořádku.
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.6.2021
rychlé dodání, dobře zabalené, super, DOPORUČUJI!!!
HK Avatar autora Helena Křížková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2021
Rychle , spolehlivě, dobrá komunikace????????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2021
OK.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Jaroslavo, děkujeme Vám moc za Vaši kladnou recenzi, těší nás, že vše proběhlo dle Vašich představ a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
PD Avatar autora Petr Doležal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2021
Rychlost, cena, komunikativnost - vše ????????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2021
Vše o.k.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Josefe, moc Vám děkujeme za Vaši kladnou recenzi, jsme rádi, že jste byl s námi spokojen a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem Martina Borecká Smartelektro.cz
VV Avatar autora Vladimír Vašků Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2021
cena, termín, kvalita - vše v pořádku
JB Avatar autora Jana Bartakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2021
Rychlé dodání všechno bylo v pořádku
MF Avatar autora MIROSLAV FELKL Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2021
Zboží přišlo rychle a vpořždku. Mirek
F Avatar autora František Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2021
Zboží dorazilo včas a v pořádku. Drobný nedostatek byl vyřešen do týdne.
D Avatar autora Dáša Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2021
Rychlé dodání ano doporučuji. S výrobkem jsem spokojená.

Ovládací prvky výpisu

8365 položek celkem