Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 8405 hodnocení
5
8087x
4
167x
3
38x
2
23x
1
90x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

IK Avatar autora Ivo Kvapil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
Velmi spokojen,rychlé dodání
JK Avatar autora JOSEF KURÁN Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
Spokojenost velká,nejlepší ceny i rychlé dodání zboží.
JT Avatar autora Jindřich Trůbl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
S obchodem jsem spokojen, rychlé vyřízení.
MS Avatar autora Miroslav Strnad Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2026
Vse naprosto v poradku.
HJ Avatar autora Hedvika Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2026
Jsem s obchodem velmi spokojena. Vše dorazilo v pořádku a rychle. Určitě doporučuji.
JJ Avatar autora Jana Jasparová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2026
Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží, dobře zabaleno,dobrá cena. Obchod doporučuji
JM Avatar autora Jiri Matěj Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2026
Absolutně bez problému. Doporucuji
ZB Avatar autora Zuzana Brauseová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2026
Obchod v pořádku, dodání rychlé, výrobek odzkoušen a jsem spokojená. Umíchala jsem těsto z ovesných vloček s čokoládou a vše v pohodě. Na sekání tvrdých surovin v pohodě, maso jsem ještě nezkoušela
AH Avatar autora Antonín Hřebík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2026
Spokojenost!
PG Avatar autora Petr Gasek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.2.2026
Rychle dodani,zbozi je v poradku
KA Avatar autora Karel Augusta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.2.2026
Velmi rychle bylo objednané zboží na mé adrese a v naprostém pořádku. Daný obchod doporučuji.
JZ Avatar autora Jaroslava Zárubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.2.2026
Objednávka dorazila v pořádku. Již jsem zde objednávala, mohu doporučit.
PB Avatar autora Petr Bartel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2026
rychle, v poradku.
MM Avatar autora Miroslava Muchlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2026
maximální spokojenost nemůžu nic vytknout 👍
JV Avatar autora Jiří Vítek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2026
Ani zboží dorazilo v pořádku a rychle
M Avatar autora Marketa S. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2026
rychlé dodání
RB Avatar autora Radim Boďa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2026
všechno v ok super doporučuji
AK Avatar autora Antonín Krtek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2026
vše ok , doporučuji.
ZM Avatar autora Zbyněk Maršálek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2026
super, jenoduché, rychlé!!!
M Avatar autora Martina Š. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2026
Vše proběhlo velmi rychle.

Ovládací prvky výpisu

8463 položek celkem