Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 8294 hodnocení
5
7970x
4
166x
3
37x
2
24x
1
97x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

EV Avatar autora Eduard Veselý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2023
MV Avatar autora Michal Vaněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2023
MH Avatar autora Marie Hrdlickova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2023
Rychlé dodání,sušička na ovoce uplně super
KN Avatar autora Karel Nocar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2023
Rychlé jednání,čerpadlo výkonné.
RJ Avatar autora Richard Jaroš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2023
HF Avatar autora Hana Fischlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2023
Rychlé dodání, vařič výborný.
MH Avatar autora Miroslav Hübsch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2023
Dobrá volba, rychlost a spokojenost, slušný sortiment. Se stolem spokojenost
JB Avatar autora Jan Belán Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2023
Velmi spokojen.
JS Avatar autora Jiří Souček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2023
vše OKI
JV Avatar autora Jiří Veselý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2023
Spokojen
PS Avatar autora Pavel Svárovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2023
Vše v pořádku a rychle.
DJ Avatar autora Dobromil Javorský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2023
Výhodné ceny, rychlé dodání, kvalitní výrobky.
A Avatar autora Alex Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2023
Rychlé spravování a dodání
LM Avatar autora Libor Machala Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2023
Spokojenost,vše proběhlo jak má.
JA Avatar autora Jarmila Albertova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2023
Jsem velmi spokojená, super rychlé dodáni objednavky. Děkuji.
JJ Avatar autora Jaroslav Jarkovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2023
dobrá cena , rychlé dodání
TR Avatar autora Tomáš Repka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2023
Rychlé dodání.
OM Avatar autora Olga Maříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2023
Super komunikace, doručení obratem. Naprostá spokojenost.
ZF Avatar autora Zdeňka Fraňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2023
Rychlé vyřízení, naprostá spokojenost
RK Avatar autora Radoslava Kostková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2023
Naprostá spokojenost, rychlé vyřízení. Doporučujeme.

Ovládací prvky výpisu

8352 položek celkem