SI9188.EBK NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA BRAUN

Kód: 99008
Akce
Značka: BRAUN
ZdarmaZdarma –47 %
SI9188.EBK NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA BRAUN
–47 % 1 865 Kč / ks 1 541 Kč bez DPH
Skladem

Už žádné nastavování teploty. Žádné zadrhávání při žehlení dozadu, přes knoflíky či kapsy. Žádné dožehlování nově vytvořených záhybů. Vyžehlete rychle a efektivně bez nastavování teploty a zbytečného přerovnávání oblečení na žehlicím prkně. Vše perfektně vyžehleno jednou jedinou teplotou.


Vyzkoušejte novinku na světovém trhu - extra odolnou eloxovanou 3D nahoru zaoblenou žehlicí plochu FreeGlide od firmy Braun.

Detailní informace

Detailní popis produktu

poradit vedejni-mistaprodejna_1 doprava1_2auroriz_2

Perfektní teplota pro všechny druhy látek bez nastavování
Už žádné třídění prádla dle materiálů. Žádné čekání na ochlazení nebo nahřátí žehlicí plochy během žehlení. Žádné připálení materiálů. Díky technologii iCare získáte optimální teplotu bez ohledu, zdali žehlíte citlivé tkaniny nebo nepoddajné látky.


Snowboardová žehlicí plocha 3D FreeGlide – žehlete i dozadu
Patentovaná směrem nahoru zaoblená žehlicí plocha zaručuje 360° skluznost na všech textiliích a umí překonat všechny překážky – a to i při žehlení dozadu. Knoflíky ani kapsy vás už nikdy nezastaví.


Co je 4x tvrdší než nerezová ocel? Safírová žehlicí plocha Braun?
Světová jednička v ochraně proti poškrábání. Vynikající kluznost, a to i při žehlení dozadu. Vyzkoušejte plochu s dlouhotrvající životností, která Vám maximálně usnadní žehlení.

Rychlé nahřátí a skvělý výkon
Spojení 2800 wattového výkonu a použití páry vám velmi dobře poslouží při snadném a rychlém žehlení silně pomačkaného prádla.


Pokročilou technologii napařování
Skvělé pro vertikální žehlení na ramínku
Nastavení výkonu páry umožňující použití potřebného množství páry k perfektnímu vyžehlení prádla. Funkce Turbo zvyšuje výkon konstantní páry až na 50 g/min, ta tak proniká do tkaniny rychleji a do větší hloubky. Funkce parní ráz dosahující až 230 g/min vám pak jednoduchým stisknutím tlačítka pomůže vyžehlit nepoddajné záhyby, žehličku můžete použít i pro vertikální napařování.


Už žádné skvrny
Už žádné skvrny od vody a odkapávání při žehlení, a to ani při žehlení při nízkých teplotách.


Pro maximální bezpečí a úsporu energie
Nastavte si výstup páry podle toho, jaký materiál zrovna žehlíte. U řady TexStyle 9 Pro je k dispozici 6 nastavitelných stupňů – pro úsporu energie i vody v nádržce.

 

Automatické bezpečnostní vypnutí
Funkce auto-off žehličku automaticky vypne po 8 minutách ve vertikální pozici, v horizontální pozici pak již po 30 sekundách, je tak zajištěna vaše bezpečnost i úspora energie.Maximální pára i do hůře dostupných míst
Trojúhelníková špička žehličky vám usnadní žehlení i těch nejvíce nepoddajných záhybů v místech, která se obtížně žehlí, jako jsou límce a švy.


Ještě snadnější doplňování vody
Díky většímu otvoru je doplňování vody rychlejší a pohodlnější. Nový je i ergonomičtější tvar víčka, které se nyní snadněji otevírá a zavírá.


Lehká do ruky
Díky vysoké kluznosti eloxované plochy není potřeba vysoká váha žehličky. Tento model vám naopak ušetří úsilí a dřinu s těžkými žehličkami.


Příkon 2800 W
Onyxová černá
iCare Technologie s jedním optimálním nastavením teploty
Safírová zaoblená 3D žehlicí plocha s výbornou kluzností a odolností proti poškrábání
Variabilní nastavení páry 0-50 g/min
Přesný parní ráz až 230 g/min
Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost a úsporu energie (horizontální - po 30 sekundách, vertikální - po 8 minutách)
Přesná špička
Ergonomická uzavřená rukojeť
Vertikální žehlení
AntiDrip proti ukapávání
AntiCalc systém pro samočištění
Nádržka na vodu (330 ml) pro nepřerušované žehlení
Délka kabelu 2,5 m
Hmotnost 1,59 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.